Vy ste písali 

Našli sme si ťa na FB, kde tvoje fotky vynikajú ľahko identifikovatelným "rukopisom", zasneno-romantickou atmosférou a hlavne ženskou jemnosťou, ktorú sa ti dari do fotiek vnášať. Pri našom prvom foteni si nás presvedčila o svojej profesionalite (na fotenie v exterieri si prišla hádam o polhodinu skôr a všetko si si skontrolovala) a pristupe, vďaka ktorému sme sa citili, akoby nás fotila dlhorocná kamarátka. Pre to všetko sme si ťa vybrali aj na najdôležitejšie fotenie v našom spolocnom živote a nelutujeme. Odvtedy tvoje fotky ZDOBIA celý náš byt. Ďakujeme!

(Martin H.)

Táto veľmi talentovaná fotografka má brutálny cit pre fotenie...každá jedna jej fotka niečo zachytí, príbeh, pocit...Sledujem jej prácu pretože jednoducho povedané sa mi jej tvorba páči;-) no žiaľ bývam moc ďaleko nato aby som sa mohla dať odfotiť tomuto neskutočne šikovnému človeku...Možno sa zajtra na mňa usmeje šťastie ;-)

(Vladimíra S.)

Tak už sme to mali spolu 3x :) moja snaha o "modelkovské" fotky, predsvadobné fotenie a potom svadba. Ako som sa už neraz vyjadrila, tvoje fotky, nad ktorými som vždy žasla, ma prinútili, aby som sa aj ja posnažila a bola aspoň z časti taká dobrá ako ty - a čo je viac ako byť pre niekoho idol a inšpirácia? 

(Kikuš F.K. - KK photography)

My sme veľmi radi, že sme si vybrali práve teba. Fotky sú krásne a ty si bola veľmi milá a príjemná. Podarilo sa ti docieliť, aby sme si fotenie užívali a nestresovali sa. (Daniela S.J.)

 Nás si už dvakrát fotila a určite nie naposledy. Tvoje fotky sú už na plátne a skrášlujú nám steny v izbách. Strašne rada pozerám tvoje nové fotky, vyžaruje z nich niečo, čo do nich dávaš s láskou ❤. A vybrala som ťa aj preto, ze si milá, vždy usmiata 🌞 a preto sme fotenia zvládli bez stresu :)

(Maja D.K.)

Mila Reni. Vybrali sme si ťa na odporučenia, sprevádzala si nás počas najkrajšieho dňa v živote. Spolupráca bola najlepšia 1******, bola si veľmi milá, zlatá, skromná a straaaašne sikovná. Fotky sú najkrajšie aké máme. Si naj fotografka pre mňa. Tvoja práca a fotky majú štýl, jedinečnosť a hlavne dušu!

(Daša K.K.)

Fotili sme spolu už 2x a ani raz som to neoľutovala. Z tvojich fotiek som padla do kolien a pri najbližšej príležitosti budeš určite prvá, ktorú oslovím!

(Michaela S.)

Prvý krát, keď si ma fotila, to bolo asi pred 5 rokmi, bolo to u vás, celú noc som nespala lebo som bola v strese. Ale zbytočne. Fotenie prebehlo úplne super, ako keby som tam bola už 100 krat. :) ani som nerozmýšlala nadtým, že kto nás bude sprevádzaat aj pri ostatných životných udalostiach. Tehu fotenie, fotenie malej Bellky 2 krát. Pri tebe nemám stres, že čo bude, fotenie si užívame, sa nasmejeme. Zostaň taká, aká si. Skromná, milá, profesionálna a ľudia si ťa sami nájdu ;) už sa tešim na najbližšie fotenie. Nech je už jar :) nech sa ti aj naďalej darí!

(Erika M.)

Ahoj Reni. Tvoje fotky obdivujem už velmi dávno ....ale nikdy som sa neodhodlala isť na fotenie.....až kým som jedného dňa nedostala poukážku na fotenie práve k tebe, a bola som tam 😉. Ďakujem za profesionálny prístup , odbúranie stresu, perfektný make up a perfektný zážitok. Teším sa na ďalšie fotenie k tebe ❤ Ďakujem!

(Klaudia K.)

Vaše fotky sú krásne, je v nich vidiet skúsenosť a profesionalitu... Ale čo je najdôležitejšie, že v každej fotke je kúsok z vás... Žiadna fotka nie je bezducha, rodinky sú na nich šťastné, páriky zamilovane, vystihujú pocity... Mohla by som pokračovat. Preto k tomu chcem len toľko dodať, že zatiaľ som sa nikde u nikoho nefotila, ale keby som sa odhodlala a mám fotky od vás, určite by som sa nimi chválila, ale nie sebou na nich, ale autorom fotiek!

(Stela G.)

Tvoje umenie je rozprávkové!

(Michael G official) 

Ahoj ...veľmi pekne ďakujeme za fotky sú úžasne rozprávkové, najkrajšie zachytené, najkrajšie momenty z našej svadby ďakujeme iba tebe!

(Ivanka G.H.)